skip to Main Content
09129361689 info@tamirateyakhchal.com
شارژ گاز یخچال در محل

شارژ گاز یخچال در محل

شارژ گاز یخچال در محل

مرکز بزرگ تعمیرات یخچال این بار با ارائه خدمات شارژ گاز یخچال در محل در خدمت هم وطنان ساکن در شهر تهران و کرج می باشد✔️. همان طور که می دانید یخچال ها با مشکلات گوناگونی مواجه می گردند . بعضی از این مشکلات در میان یخچال ها رایج می باشد. یکی از عمده ترین مشکلات یخچال که برای هر نوع یخچالی ایجاد می‌شود مشکل خالی شدن گاز یخچال است. اما در این زمینه هم راهکار بسیار خوبی وجود دارد و آن شارژ گاز یخچال می باشد، گاز یخچال در حقیقت هوای یخچال را خنک نگه می دارد و باعث می شود مواد خوراکی موجود در آن خاصیت خودشان را از دست ندهند. به همین سبب است که می گوییم یکی از مهمترین مسائل در زمینه یخچال ها شارژ گاز یخچال می باشد، از جمله عواملی که باعث می شود گاز یخچال شما تمام شود می‌توان به سوراخ شدن لوله های پشت یخچال یا کمپرسور که در اثر فرسودگی و ضربه خوردن دچار نشتی می شوند، اشاره کرد.

هزینه شارژ گاز یخچال در محل

در گذشته برای پر کردن گاز یخچال از آمونیاک استفاده می شد. این ماده به دلیل سمی بودن از دور خارج شده و برای شارژ گاز یخچال و فریزر به کار نمی رود. انواع گاز مبرد و سرد کننده با کارایی و دوام بهتر وجود دارد که هیچکدام مثل گااز آمونیاک سمی نیستند. به خصوص در فضای بسته، تنفس آمونیاک به شدت آسیب رسان است.گاز R134a و گاز R600 بیشترین مصرف را در شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید دارند. اما در کمپرسورهای معمولی و اینورتر از گازهای دیگری نیز استفاده می شود. هزینه شارژ گاز با توجه به نوع دستگاه و گاز استفاده شده کمی متفاوت است.

برای مثال هزینه شارژ گاز یخچال و فریزرهای ایرانی کمتر از برندهای خارجی است. در مورد پر کردن گاز ساید بای ساید نیز همیشه قیمت های دریافتی بیشتر محاسبه می شود. این اختلاف قیمت به دلیل نوع و میزان گاز استفاده شده در دستگاه است. چنانچه نشت یابی و تعمیرات رفع نشت مورد نیاز باشد، هزینه ها افزایش خواهد داشت. قیمت شارژ گاز شامل رفع نشتی نیست.

روند  تعمیرات یخچال در محل

  • مرکز تعمیرات یخچال ، خدمات خود را در محل به مشتریان ارائه میکند. تحت هیچ عنوانی نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه یا کارگاه نمیباشد .
  • این موضوع باعث افزایش سرعت در تعمیر ، نظارت مشتریان بر نحوه سرویس ، تعمیر و تعویض قطعات و همچنین کاهش هزینه ها می‌گردد .
  • تعمیرکاران یخچال سامسونگ دوره های تئوری و عملی طی 3 سال برای آمادگی تعمیر یخچال سامسونگ در محل را گذرانده و در اینصورت به منزل شما مراجعه می‌کنند .

انواع  خدمات تعمیرات یخچال در منزل

خدمات تعمیرات یخچال فریزر در منزل به شرح زیر میباشد :

  • تعمیرات یخچال سامسونگ
  • تعمیرات یخچال ال جی LG
  • تعمیرات یخچال بوش
  • تعمیرات یخچال ایرانی
  • تعمیرات یخچال بکو
  • تعمیرات انواع یخچال در محل

صفحه رسمی لیندکدین شرکت تعمیرات یخچال

صفحه رسمی اینستاگرام شرکت تعمیرات یخچال

 

 

5/5 - (10 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top