skip to Main Content
09129361689 info@tamirateyakhchal.com
تعمیرات یخچال در محل 👨‍🔧

تعمیرات یخچال در محل 👨‍🔧

خدمات تعمیرات یخچال در محل 👨‍🔧

بزرگ‌ترین مرکز تعمیرات یخچال و یخچال‌فریزر و لوازم‌خانگی در ایران افتخار دارد با ارائه خدمات تعمیرات یخچال در محل در خدمت شما باشد 👨‍🔧. تعمیر یخچال تخصص می‌خواهد و بدانید که استفاده از تعمیرگاه های غیر مجاز ضرر مالی و جبران ناپذیر یه دستگاه شما وارد می‌کند.

ضرورت تعمیرات یخچال در محل

برای اکثر ما آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود.آشپزخانه  جایی است پر از عشق و غذا های خوشمزه. یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه یخچال ( refrigerator) است. اگر یخچال دچار هر مشکلی شود، تمام کار های مربوط به خانه و آشپزخانه لنگ می‌ماند. یخچال ممکن است دچار مشکلاتی مثل سرد نکردن، سر و صدای زیاد، مشکلات برقی و… شود. در بعضی موارد که عیب و مشکلات یخپال ساده است، به علت پیچییده بودن سیستم یخچال در بیشتر موارد بر طرف کردن عیوب یخچال نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. برای همین لازم است با متخصصین تعمیر یخچال تماس گرفته شود تا مشکل آن را حل کنند.

تعمیرات یخچال در محل
تعمیرات یخچال در محل

به دلیل سنگین بودن یخچال و سختی جا به جایی آن، آسیب هایی  احتمالا در حمل یخچال رخ خواهد داد. به همین دلیل روش تعمیرات در محل یخچال مناسب است. به‌نحوی‌که متخصصین تعمیرات یخچال پس از تماس مشتری و ثبت مشکل یخچال برای تعمیر یخچال در محل حاضر می شوند.

تعمیر یخچال فریزر قدیمی

تعمیر یخچال فریزر به دلیل تنوع برند و مدل، از خدمات‌تخصصی و بسیار‌مشکل در تعمیرات لوازم خانگی به‌شمار می رود. ما  با 30 سال سابقه در تهران با در اختیار داشتن تعداد زیادی تعمیرکار مجرب و نمایندگی در خدمت شما هستیم. ما تمامی برندهای ایرانی و خارجی یخچال و فریزر خانگی و صنعتی، نیم‌فریزر و معمولی  را در محل تعمیر می‌کنیم.

انواع  خدمات تعمیرات یخچال فریزر در منزل

خدمات تعمیرات یخچال فریزر در منزل به شرح زیر میباشد :

  • شارژگاز یخچال در محل
  • تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر
  • تعویض فیلتر آب یخچال ساید
  • تعویض یا تعمیر کلیه قطعات فابریک متناسب با برند یخچال شما
  • تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال فریزر شما
  • شستشوی یخچال در منزل شما

صفحه رسمی لیندکدین شرکت تعمیرات یخچال

صفحه رسمی اینستاگرام شرکت تعمیرات یخچال

 

 

 

This Post Has 2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top